Több, mint 30.000 könyv! Rendelje csomagpontra! Gyors szállítás!
Ügyfélszolgálat: +36-70/567-9566
Ügyfélszolgálati nyitvatartás:Munkanapokon: 10:00-18:00
A képlet - A siker egyetemes törvényei a címe Barabási Albert-Lászlónak, amely a matematika nyelvén írja le azt a rejtélyes és sokszor érthetetlennek tűnő jelenséget, amit sikernek nevezünk.
Vásárolja meg most kedvező áron A képlet - A siker egyetemes törvényei - Barabási Albert-László termékünket és válogasson további több tízezer könyvünk közül és máris élvezheti a olvasás élményét! Magyarországi készletről szállítjuk könyveinket, ráadásul akár 1 napon belül átadjuk a futárszolgálatnak és 2-3 munkanapon belül meg is érkezhet rendelése!
Állttál már értetlenül egy Oscar-díj vagy egy világhírű festmény sikere előtt? Elgondolkodtál már azon, miért ismeri mindenki Einstein nevét, miközben a relativitás elméletét ngyon kevesen értik? Előfordult már veled is, hogy a legidegsítőbb kollégádat léptették elő?
A neves hálózatkutató, Barabási Albert-László legújabb könyvében a reáltudományok számára eddig ismeretlen, sőt kifejezetten gyanúsnak mondható területtel foglalkozik. Kutatócsoportjával a matematika nyelvén írja le azt a rejtélyes és sokszor érthetetlennek tűnő jelenséget, amit sikernek nevezünk. Barabási meg akarja fosztani a sikert a titokzatosságától, és tudományos magyarázatokat keres azokra a folyamatokra, amelyek kiváltják és táplálják a sikert.
A képlet közérthetően, szórakoztató stílusban, tanulságos példákon keresztül, de érvekkel és adatokkal alátámasztva tárja fel a siker univerzális törvényeit. Komoly segítséget nyújthat bárkinek, aki tudni szeretné, milyen viselkedési mintázatok és véletlenek határozzák meg a sikert, mi múlik rajtunk, és melyek azok a tényezők, amelyeket nem befolyásolhatunk.
Barabási Albert-László (1967) fizikus, hálózatkutató. A komplex rendszerek mögötti rejtett rendet feltáró modelljeivel az újkori hálózattudomány nemzetközi hírű úttörője. A nevéhez fűződő skálafüggetlen hálózatok felfedezésével számos természeti, technológiai és társadalmi hálózat kialakulásának magyarázatát segítette. Ideje jelentős részét Bostonban tölti a Northeastern University professzoraként. Könyveit több mint 20 nyelvre fordították le.