Nincs vélemény a könyvről:0 értékelés

A legrövidebb út a nők szívéhez - Fiala Borcsa

Cikkszám: 
9789634758112
A legrövidebb út a nők szívéhez - Fiala Borcsa

A legrövidebb út a nők szívéhez - Gasztroegypercesek örömfőzéssel körítve a címe Fiala Borcsa novelláskötetének, amelyben minden ételnek van története, az adja a különleges ízét. Ezért hát ez a könyv is ételek sora, amelynek mind van története.

Jelenleg nem kapható
Szerző: Fiala Borcsa
Kiadó: Jaffa Kiadó
Borító: flexi
Oldalszám: 285
Kiadás éve: 2023
Állapot: új könyv
Borító ár: 4 999 Ft
Online ár: 3 599 Ft
Megtakarítás: 1 400 Ft


 
  Személyes átvétel (Fáy utca 12/C, 13. ker.) INGYENES 
    FOXPOST - Packeta Group 1 490 Ft 
 
  MPL Csomagautomata 1 590 Ft 
    GLS Csomagautomata 1 790 Ft 
    MPL Posta Pont 1 790 Ft 
    GLS Csomagpont 1 790 Ft 
    MPL házhoz szállítás 1 790 Ft 
    GLS házhoz szállítás 2 490 Ft 
A könyv bővebb leírása

Az étel nem puszta táplálék, jóval több, mint az összetevői, a fűszerek, húsok, zöldségek, szószok, amelyeket egy fazékban összerotyogtatunk. Étellel gondoskodhatunk egy másik emberről, de érzelmileg zsarolhatjuk is vele. Étellel udvarolhatunk és étellel kapcsolódhatunk egymáshoz. Étellel jutalmazhatjuk magunkat és étellel büntethetünk. Ételek révén emlékezhetünk régvolt szerelmekre, elmúlt nyarakra, nagymamákra, akik már nincsenek közöttünk, és családi karácsonyokra, amelyeket pedig megpróbáltunk örökre elfelejteni.

Minden ételnek, amely fontos szerepet tölt be az életünkben, van története. Az adja a különleges ízét, a pluszzamatot, amelyet egyedül mi fogunk kiérezni belőle.
Ezért hát ez a könyv is ételek sora, amelyeknek mind van egy-egy története. Hogy mi áll az első, és mi a második helyen, a gasztroegyperces a fontosabb, vagy az örömfőzés? Azt döntse el mindenki maga. Ha elölről nézed: novelláskötet. Ha hátulról: recepteskönyv.

Én mégis azt javasolnám, ne válaszd szét őket, fedjék csak hézagmentesen le egymást az ételek és a mögöttük felsejlő életek.

Fiala Borcsa a wmn.hu főszerkesztője, két gyerek édesanyja, író, újságíró. Kíváncsi emberként nagyon sok téma foglalkoztatja a gasztronómiától kezdve a döntési fáradtságig. Írt ifjúsági regényeket, éveken át vezette Az élet sava Borcsa című beszélgetős gasztroműsorát, sokoldalúsága miatt úgy érzi, leginkább az igen kreatívan felhasználható krumplihoz hasonlít, következő életében pedig újra Fiala Borcsa szeretne lenni, csak ezúttal nagyobb mértéktartással és több türelemmel. A legrövidebb út a nők szívéhez a negyedik felnőtteknek szóló könyve.

Hasonló kiadványok
Betöltés...
Vélemények
Hogy tetszett a könyv? Legyél Te az első, aki véleményt ír!
Adatok
Gyártói Cikkszám:
9789634758112
Tömeg:
272 g/db
Belépés/Regisztráció
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Könyvek
Menüpontok