A babák már pár hónapos kortól nagy érdeklődést mutatnak a képek iránt. Fejlesztésükhöz, később beszédtanulásukhoz és szókincsbővítésükhöz is remekül használhatók a szép grafikával készült képek. E lapokra szedhető kiadvány újra és újra elővehető, használható.
A 36 lap nyolc témakörből tartalmaz képeket. Így található benne:
4 patás állat • 4 foglalkozás 4 jármű • 4 háztartási eszköz • 4 sport 4 télhez kapcsolódó kép • 4 vízi állat • 4 a hétköznapokhoz kapcsolódó kép.
A képek a legkisebbeknél a megnevezés lehetőségét adják, kétéves kortól azonban mind csoportosításra, mind szókincsbővítésre (történetek kitalálása) lehetőséget nyújtanak. Az esztétikus kivitelezés az érdeklődés felkeltését, a kétoldali fóliázás a lapok tartósságát biztosítja. Fejlessze gyermeke tudását és gondolkodását képekkel!